Parlando s'impara - Intenzivní kurz italské konverzace + MP3 audio CD

Autor: Lucie Hušková, Jan Culka
ISBN: 9788026607960
Typ: set papaerback + MP3 audio CD
Počet stran: 200
Vydavatel: EDIKA
Rok vydání: 2015
Hodnocení:
4165 hodnocení
Dodací lhůta: skladem (ihned expedujeme)
Naše cena: 314,- Kč
Sleva: 15%
Běžná cena: 369,- Kč
Parlando s'impara - Intenzivní kurz italské konverzace + MP3 audio CD
Oblíbené
  • Popis

Konverzační příručka je určena středně pokročilým studentům úrovně B2, ale inspiraci, užitečné fráze, slovní zásobu i gramatiku v ní mohou nalézt i studenti pokročilí nebo a úplní začátečníci. Je vybavena poměrně detailní průpravou k výslovnosti, srovnávacími memorizačními metodami a audio materiálem.

Pokročilejším budou prospěšné vysvětlivky některých výrazů pod dialogy (ve stylu výuky výkladových monolinguálních slovníků) a možná ocení i přiloženou první kapitolu z Manzoniho Snoubenců pro nácvik čtení.

Učebnice využívá tzv. techniku spojovací. Na začátku každé lekce najdete rozhovory, které se vztahují k denním problémům v životě nebo i vážným tématům a situacím. Jsou propojeny imaginárním příběhem, který se používá při nácviku konsekutivního tlumočení. Tento přístup urychluje zapamatování si a činí studium zábavnějším.

Kniha je doplněna originálními ilustracemi výtvarnice Daniely Mastrangelo a četnými fotografiemi, které se vztahují k italským reáliím, a které jistě ocení milovníci památek a turismu.